H851K1DYA
MFR.Part #
H851K1DYA
JLCPCB Part #
C3373496
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS