3430H2F120KTE
MFR.Part #
3430H2F120KTE
JLCPCB Part #
C5892402
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS