CPF0402B80K6E
MFR.Part #
CPF0402B80K6E
JLCPCB Part #
C4072981
Description
-55℃~+155℃ 63mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS