H851K1BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H851K1BYA
JLCPCB Part #
C3430038
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS