Y0007120K000V9L
MFR.Part #
Y0007120K000V9L
JLCPCB Part #
C1493998
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 400mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS