KUEP-3D15-125
MFR.Part #
KUEP-3D15-125
JLCPCB Part #
C6285014
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 125V 150V@DC 15ms AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS