H8511RBZA
MFR.Part #
H8511RBZA
JLCPCB Part #
C3509140
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS