SMF782KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF782KJT
Description
-55℃~+200℃ 7W 82kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS