3430A3F1K2TDF
MFR.Part #
3430A3F1K2TDF
JLCPCB Part #
C7180208
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS