RQ73C1E4K64BTD
MFR.Part #
RQ73C1E4K64BTD
JLCPCB Part #
C4157792
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS