H8511RBYA
MFR.Part #
H8511RBYA
JLCPCB Part #
C3427702
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS