H8348KDYA
MFR.Part #
H8348KDYA
JLCPCB Part #
C1408106
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS