CPF0603B11K3E
MFR.Part #
CPF0603B11K3E
JLCPCB Part #
C4288820
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS