H441K2BDA
MFR.Part #
H441K2BDA
JLCPCB Part #
C1411424
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS