SQMR7470RJ
MFR.Part #
SQMR7470RJ
JLCPCB Part #
C1365368
Description
-55℃~+250℃ 470Ω 7W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS