H48K25DYA
MFR.Part #
H48K25DYA
JLCPCB Part #
C1409590
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS