CRGH0805F93K1
MFR.Part #
CRGH0805F93K1
JLCPCB Part #
C2101150
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS