H8280RBZA
MFR.Part #
H8280RBZA
JLCPCB Part #
C3410655
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS