H8210RBZA
MFR.Part #
H8210RBZA
JLCPCB Part #
C1406265
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS