H8280RBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8280RBYA
JLCPCB Part #
C1408242
Package
Plugin
Description
250mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS