3540110KFT
MFR.Part #
3540110KFT
JLCPCB Part #
C4321980
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS