Y078520K8000B9L
MFR.Part #
Y078520K8000B9L
JLCPCB Part #
C1478915
Description
-55℃~+125℃ 20.8kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS