H812K1DYA
MFR.Part #
H812K1DYA
JLCPCB Part #
C1407764
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS