C3A13RJT
MFR.Part #
C3A13RJT
JLCPCB Part #
C3368580
Description
-55℃~+200℃ 13Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS