SMA-A0102BTNL18K
MFR.Part #
SMA-A0102BTNL18K
JLCPCB Part #
C2084419
Package
0102
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 300mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount ROHS