H812K1DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H812K1DCA
JLCPCB Part #
C1404903
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS