H816R5BZA
MFR.Part #
H816R5BZA
JLCPCB Part #
C1406516
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS