H452K3BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H452K3BCA
JLCPCB Part #
C1410230
Package
Plugin
Description
500mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS