SMA-A0102BTNL27K
MFR.Part #
SMA-A0102BTNL27K
JLCPCB Part #
C4303504
Package
0102
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 300mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount ROHS