RU73X1J130RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J130RLTDF
JLCPCB Part #
C4059702
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS