H452K3BYA
MFR.Part #
H452K3BYA
JLCPCB Part #
C1411767
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS