3430A2F1K1TDF
MFR.Part #
3430A2F1K1TDF
JLCPCB Part #
C5892292
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS