CPF-A-0402B3K9E1
MFR.Part #
CPF-A-0402B3K9E1
JLCPCB Part #
C5628171
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS