H4487RBYA
MFR.Part #
H4487RBYA
JLCPCB Part #
C1412708
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS