H4487RBCA
MFR.Part #
H4487RBCA
JLCPCB Part #
C1409907
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS