H42K43BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H42K43BCA
JLCPCB Part #
C3544920
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS