H4487KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4487KBYA
JLCPCB Part #
C1411743
Package
Plugin
Description
487kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS