CPF1206B150RE1
MFR.Part #
CPF1206B150RE1
JLCPCB Part #
C1703722
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS