H833R2BZA
MFR.Part #
H833R2BZA
JLCPCB Part #
C1406505
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS