CRGV2010J8M2
MFR.Part #
CRGV2010J8M2
JLCPCB Part #
C4281343
Description
-55℃~+125℃ 500mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS