CRGH2010J8M2
MFR.Part #
CRGH2010J8M2
JLCPCB Part #
C2134737
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS