ERJ-S1DF4020U
MFR.Part #
ERJ-S1DF4020U
JLCPCB Part #
C1697173
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS