CR021R33F
MFR.Part #
CR021R33F
JLCPCB Part #
C4152963
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS