CRGV2010J1M2
MFR.Part #
CRGV2010J1M2
JLCPCB Part #
C3920459
Description
-55℃~+125℃ 1.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS