CRGV2010J4M3
MFR.Part #
CRGV2010J4M3
JLCPCB Part #
C4229078
Description
-55℃~+125℃ 4.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS