CRGV2010J3M3
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2010J3M3
JLCPCB Part #
C4340189
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 3.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS