RP73D2B56K2BTDF
MFR.Part #
RP73D2B56K2BTDF
JLCPCB Part #
C1728536
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS