CRGV2010J4M7
MFR.Part #
CRGV2010J4M7
JLCPCB Part #
C4146682
Description
-55℃~+125℃ 4.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS