CRGV2010J1M3
MFR.Part #
CRGV2010J1M3
JLCPCB Part #
C4013236
Description
-55℃~+125℃ 1.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS