CRGV2010F69K8
MFR.Part #
CRGV2010F69K8
JLCPCB Part #
C4189091
Description
-55℃~+125℃ 500mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS